Sljedeći tjedan očekuju nas uz redovnu nastavu i neka bonus događanja: najprije u ponedjeljak prvi sat imamo razgledavanje i izbor “najbožićnije” učionice o čemu će odlučivati nepristrano izborno povjerenstvo u kojem će biti profesorica hrvatskog jezika Gordana Bolf, profesorica likovne umjetnosti Ira Mardešić i profesorica geografije Dana Sebić. Počasni član povjerenstva je naša teta spremačica Aiša, dobri duh PKG-a.
U srijedu dio učenika ide nakon drugog sata kolektivno uz pratnju ravnatelja, profesora Bošnjaka, na docjepljivanje, a drugaši imaju u vrijeme konzultacija bonus radionicu o leptirima u suradnji s BIOS-om.
Početkom tjedna nas čeka i izbor radionica za predstojeći Tjedan otvorene nastave (TON)!
1 | PON | UTO | SRI | ČET | PET | sat |
1 | PKG🤶 | LIK | LAT | ENG | GRČ | 9:00-9:45 |
2 | MAT | LIK | LAT | ENG | GRČ | 9:50-10:35 |
3 | NJN/FN | GRČ | GEO | VJ/ET | POV | 10:50-11.:35 |
4 | NJN/ŠP/TP | ENG | GEO | VJ/ET | POV | 11:40-12:25 |
5 | KEM | MAT | POV | NJN/ŠP/TP | MAT | 12:30-13:15 |
6 | KEM | MAT | POV | NJN/FN | GEO | 14:00-14:45 |
7 | LAT | KEM | KONZ | HRV | GEO | 14:50-15:35 |
8 | TZK | KEM | HRV | HRV | TZK | 15:40-16:25 |
2 | PON | UTO | SRI | ČET | PET | sat |
1 | PKG🤶 | GRČ | BIO | NJN
/ŠP/TP |
MAT | 9:00-9:45 |
2 | LAT | NJP/
FN/FP |
BIO | NJP
/FN/FP |
MAT | 9:50-10:35 |
3 | MAT | NJN
/ŠP/TP |
POV | FIZ | GRČ | 10:50-11.:35 |
4 | MAT | LAT | FIZ | BIO | GRČ | 11:40-12:25 |
5 | HRV | FIZ | FIZ | BIO | POV | 12:30-13:15 |
6 | POV | ENG | ENG | GLAZ | POV | 14:00-14:45 |
7 | FIZ | GLAZ | HRV | HRV | GLAZ | 14:50-15:35 |
8 | TZK | MAT | KONZ | HRV | TZK | 15:40-16:25 |
|
||||||
3 | PON | UTO | SRI | ČET | PET | sat |
1 | PKG🤶 | GRČ | LAT | ET/VJ | LAT | 9:00-9:45 |
2 | HRV | LOG | MAT | ET/VJ | LAT | 9:50-10:35 |
3 | GRČ | LOG | MAT | 1SJ | HRV | 10:50-11.:35 |
4 | GRČ | NJP
/FN/TP |
BIO | 1SJ | HRV | 11:40-12:25 |
5 | FIZ | NJN/E/ŠP/TN | BIO | GLAZ | NJN/E/ŠP/TN | 12:30-13:15 |
6 | FIZ | GLAZ | KONZ | LOG | NJP
/FN/TP |
14:00-14:45 |
7 | TZK | FIZ | HRV | BIO | TZK | 14:50-15:35 |
8 | 1SJ | ET/VJ | FIZ | BIO | GLAZ | 15:40-16:25 |
|
||||||
4 | PON | UTO | SRI | ČET | PET | sat |
1 | PKG🤶 | FIL | GEO | FIL | PIG | 9:00-9:45 |
2 | KEM | LAT | GEO | FIL | NJN
/FN/TP |
9:50-10:35 |
3 | HRV | MAT | GRČ | KEM | NJP/ŠP/FP | 10:50-11.:35 |
4 | HRV | MAT | GRČ | HRV | GEO | 11:40-12:25 |
5 | LAT | LIK | HRV | HRV | GEO | 12:30-13:15 |
6 | LAT | LIK | MAT | ENG | MAT | 14:00-14:45 |
7 | TZK | NJP
/ŠP/FP |
MAT | ENG | TZK | 14:50-15:35 |
8 | FIL | NJN
/FN/TP |
KEM | PIG | ENG | 15:40-16:25 |